Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena - Vashezo Bijezo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Vashezo Bijezo
eten moj nena plasi do te 2×

Vajza gure shkon tek guri
naten koken faqen muri
qe te flejne rehat krenar
naten kot kjo kjo behar

REF 2×
Vashezo Bijezo
eten moj nena plasi do te
po vertete paje no
burrino burino

duket folur naze naze
na kerkone dhe divane
hapi dy lle dhe valixhen
na kerkojme lavatriçen 2×

REF 2×
Vashezo Bijezo
eten moj nena plasi do te
po vertete paje no
burrino burino

vajzen moj re shkunden fare
na futen na shkon shume hallen
per nje vajen per nje gurë
ndalet si vet është kupa ujë 2×

REF 4×
Vashezo Bijezo
eten moj nena plasi do te
po vertete paje no
burrino burino
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)