Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkenda Dubova - Tutu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
tutu te te sho nuk dua
tutu je shum pak per mua (6her)
mos u afru tek une jam zjarri qe te djeg
mso u aru te une as mos mendo me prek
mos u afo mor djal se ka me te kall
per mua mos mendo tutu mu largo
tutu tututu tut nuk te du
tutu tutu te te shoh nuk dua
tutu tutu je shume pak per mua (2 her)
(ref...)
tutu tutu te te shoh nuk dua
tutu tutu je shum pak per mua
tutu tutu tutu tutu
te te shoh nuk dua
tutu tutu tutu tutu je shum pak per mua(2her)
mos u beto per mua se so shkosh ne ferr
sa fjal te bukra thua mendjen nuk ma merr
mos u afro mor djal se ka me te kall
per mua mos mendo tutu mu largo

tutu tutu tutu nuk te du
(ref...)
tutu tutu te te shoh nuk dua
tutu tutu je shum pak per mua (2her)

tutu tutu tutu tutu
tutu tutu tutu tutu
tutu tutu tutu tutu
tutu tutu tutu tutu JE SHUM PAK PER MUA
tutu tutu tutu tutu
tutut tutu tutu tutu
tutu tutu tutu tutu
tutu tutu tutu tutu JE SHUM PAK PER MUA
(ref...)
tutu tutu te te shoh nuk dua tutu je shum pak per mua
tutu tutu te te shoh nuk dua
tutu tutu je shum pak per mua
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)