Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Te Kan Feju

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(2x) 1.str.
Ne mengjes kur u qova
n kafeter un shkova
vet per pi dolja ne kafe
me habiten me trulaven

Refrain:
Me kan tregu se tkan feju
fati si osht tash per mu
as kafen se pata pi
skgat dora vilngjani mo thy

(2x) 2.str.
u mondova te jemi vort
vet veten mos ta tregoj
mir por zemra sun duroj
lotin faqe pa pikoj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)