Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Sa Shum Vajza

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa shum koha ka ndryshu edhe vajzat shum jan pshlu kam ra hall me mend e mija kon me mar me qu te shpija(2x)

Mall e kam me dal sokak sillen qikat rreth e qark dhe pejonash shum me llafe qysh me dal me pi ni kafe (2x)

ma shum qika se sa djem mo per femna ska problem kom ra hall me mend e mija kon me mar me qu te shpija (2x)

Mall e kam me dal sokak sillen qikat rreth e qark dhe pejonash shum me llafe qysh me dal me pi ni kafe

Mall e kam me dal sokak sillen qikat rreth e qark dhe pejonash shum me llafe qysh me dal me pi ni kaffe
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)