Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Mos Me Provoko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
valton:
lejle lejle lejle lejle lejle lejle o la girl in sin in girl jo as vet se di un me do a nuk me don girlllll giel sa ka bota yje o aq shum sexi bojm ne dy oooo o sa mir me kan shiptar me ja qi nanen serbit shka rroget une me ty un kam zemra qe me djeg no with me a gic tu girl waq my hapy bit jur hep ti je vetem ajo qe me shkaterron j evetem ajo qe me lendon qe te dua pa mas

ref:
o sa mri me qen shqiptar mi ja qi nanen serrbit shka se shum zemra i kan vra
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)