Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - I Harrove Fjalet

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
1x
Sot shkrihesh per mua e neser nuk me flet
si te kam duruar besom qe se di as vet
sot je shum i embel e neser zemren
e ben gure e nuk me flet mo kurr

1x
nje dit do ta them ne sy nuk jem me
e jotja nemesnesh u kry
nje dit nje dit do ta them
qe dikur te deshta por tash sme pelqen

1x
I harrove fjalet premtimet qe mi dhe
je i tjeter kujt se i imi me nuk je
sot je shum i embel e neser zemren
e ben gure e nuk me flet mo kurr

5x
nje dit do ta them ne sy nuk jem me
e jotja nemesnesh u kry
nje dit nje dit do ta them
qe dikur te deshta por tash sme pelqen
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)