Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Sikur Ty Nuk Gjeta

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
me mungojn puthjet e tua vetem ti di se qka dua nga mendimi gjej aty vetem me te pa ty.

nuk mendoj ta gjej nje tjeter ti je aj qe ma ndreq jeten ti je aj me dy fjal zemren ma ke marr zemren ma ke marrrrrrrr..

ne mergim u treta sikur ti nuk gjeta smundem te jetoj pat pa me sy jam e dashuruar dhe kam pranuar smundesh ti pa mu as un pa ty (2 her)

vetem ti zemren ma theve edhe pse jetoj larg teje pasurin qe kam fitu jan dy syt e tu .

nuk mendoj ta qej nje tjeter ti je aj qe ma ndreq jeten ti je aj qe me dy fjal zemren ma ke marr zemren ma ke marrrrr

ne mergim u treta sikur ti nuk gjeta smundem te jetoj pa ty jam e dashuruar dhe kam pranuar smundesh ti pa mu as un pa ty (2her)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)