Më mbaj mend (për 1 muaj)

Floriana Kastrati - Jeta Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Njimiher tpata than te du se je i Vetmite jam betuu.

2here:
Por qka ndodhi me ne ty dyy tash jemi ndar e humdum at dashurii

2 here:
Kur te vjen Stina e Pranveres doti kalojm me Mallengjim, ishin Ditet ku dote Matroheshim por keshtu qenka ky Fati yn

--------------------------------------------

Jeta Pa Ty nuk ka kuptim qe te harroj e kam Veshtir, me nuk dua as nje stin qe me kujton at Dashurii.
Me nuk dua as nje stin qe me kujton at Dashurii

2here:
Kur te vjen Stina e Pranveres doti kalojm me Mallengjim, ishin Ditet ku dote Martoheshim por keshtu qenka ky Fati yn

Kur det vjen Stina e Pranveres doti kalojm me Mallengjim, ishin Ditet ku dote Martoheshim por keshtu qenka ky Fati yyyynnnnn
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)