Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Sa Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
a mke fshi prej zemres tande emrin tem a e ke harru a ke gjet tash dikan tjeter apo ende po m pret mu

me dit shpirt se sa te dua e per ty qka kisha ba 100vjet em kishe prit kurr pishmane s ishe ba,

Ref:
sa te dua sa te dua me fjal nuk di me pershkru je e vetmja ne kete bote qe me shpirt t kisha pagu

sa te dua sa te dua me fjal nuk di me pershkru je e vetmja ne kete bote qe me shpirt t kisha pagu

pasurine e krejt ksaj bote me ma dhan se ndrroj me ty
mundem veq te jem i lumtur nese ti me thu te du
me dit shpirt se sa te dua e per ty qka kisha ba 100vjet em kishe prit kurr pishmane s ishe ba

Ref:
Sa te dua sa te dua me fjal nuk di me pershkru je e vetmja ne kete bote qe me shpirt t kisha pagu

sa te dua sa te dua me fjal nuk di me pershkru je e vetmja ne kete bote qe me shpirt t kisha pagu
.......
sa te dua sa te dua me fjal nuk di me pershkru je e vetmja ne kete bote qe me shpirt t kisha pagu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)