Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jetmir Hyseni - Dashuria Xxl

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Para se të puthemi
veç një gjë dije
jemi para një
XXL dashurie
S`je në klasë ekonomike
je në klasën e biznesit, mike
s`je në klasë ekonomike
je në klasën e biznesit, mike, hej

Para se të puthemi
veç një gjë dije
gjunjëzohesh para një
XXL dashurie
Dashuria ime, mike
dashuri si bomba atomike
dashuria ime, mike
mu si bomba atomike

Kur të nxehesh shumë
merre një gotë ujë
merre një gotë uji, merre
Kur të nxehesh shumë
merre një gotë ujë
merre, dashuri, se të bën mirë

Para se të duhemi
veç një gjë dije
përvëlohesh para një
XXL dashurie
Nëpër ëndërra më loze
si një bombë vitaminoze, baby
nëpër ëndërra më loze
si një bombë vitaminoze, baby

Jam i lindur për vardisës
me batuta s`ndalem kurrë
njëzet shenja buzëkuqi
le të mbeten mbi lëkurë

Nuk lexoj nga buzët tua
unë lexoj nga sytë e tu
se dyfishi i një doze dashurie
hyri këtu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)