Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Do Ta Kuptosh Jeten

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Zeri Nuk Po Me Shkon,
Dora Nuk Po Me Shkrun
Zeri Nuk Po Me Shkon,
Dora Nuk Po Me Shkrun

Qdo Gje Qe Kisha Me Ty
Pse Keshtu Ti Me Le N'vetmi
Qdo Gje Qe Kisha Me Ty
Pse Keshtu Ti Me Le N'vetmi

Ref:(2x)
Do Ta Kuptosh Jeten
Si Osht E Vertet
Do Te Kthehesh Prap Tek Une
Por Mu Ske Mem Gjet

Ato Fjalt E Tua
Gjithmon I Kujtoj
Ato Fjalt E Tua
Gjithmon I Kujtoj

Shkoj Te Vendi i Vjeter
Prej Merzis Kendoj
Shkoj Te Vendi i Vjeter
Prej Merzis Kendoj

Ref:(2x)
Do Ta Kuptosh Jeten
Si Osht E Vertet
Do Te Kthehesh Prap Tek Une
Por Mu Ske Mem Gjet

Ref:(2x)
Do Ta Kuptosh Jeten
Si Osht E Vertet
Do Te Kthehesh Prap Tek Une
Por Mu Ske Mem Gjet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)