Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oki - Sikur Zjarr

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Serisht me ty takohem
ashtu sikur doja,
ti erdhe rastesisht
e jo pse un te thoja
dua te te afrohem
te ti them disa fjal
ti me injoron...

E imagjinoj baby
c'mendim ke per mua,
sonte dukesh shum sexy
stilin ta dua,
eja te luajm ta shuajm zjarrin per te dy
mos luaj me marrezi...

3 2 1 shkojm...

Ref:
Sikur zjarr je ti
te dua pa kufi,
pas teje eksplodoj
sa te dashuroj..
Sikur zjarr je ti
te dua pa kufi
e nxeht sikur vullkan
per ty digjem flak...

Serisht me ty po luaj
ashtu sikur dua,
asgje nuk na ndalon
ti ndize per mua
te bej qe tjesh e imja
sonte kam veshtirsi
mos me torturo!

Miljona kisha dhen
per nje cast tjesh e imja
e di te pelqejn provokimet e mia
prandaj eja ta shuajm zjarrin per te dy
mos luaj me marrezi...

Ref:
Sikur zjarr je ti
te dua pa kufi,
pas teje eksplodoj
sa te dashuroj..
Sikur zjarr je ti
te dua pa kufi
e nxeht sikur vullkan
per ty digjem flak...(2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)