Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Mos U Largo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ne endrrat e mia je si fytyr e harruar,
me dukesh i trembur,
por nuk je i huaj
sa qenke tretur,
te lutem mos vuaj
gjej rrugen e kthimit
ti jap fund enderrimit


ref:
te lutem eja mos vajto
dhe zemren ma afro por jo
mos u largo
enderren per ty e enderroj
ne faqe lot leshoj si e humbur
jeten e jetoj..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)