Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ornela Bregu - Dashuri Me Patjeter

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ti je per mua enderr e vjeter
nuk ke ku iken do te me dashurosh patjeter
te dua me shum se veten ,ti je yll ne qiell dite me djell ,pa ty eshte jeta plote zi e tere do te poshtoj do te bej vet

vetem un do te ndaloj nje tjeter ti ta duash do ta ndaloj fjalen te bukura te thuash un do ta ndaloj ooo enderra ime e vjeter ti do te me dashurosh mu patjeter

vetem un do te ndaloj nje tjeter ti ta duash do ta ndaloj fjalen te bukura te thuash un do ta ndaloj ooo enderra ime e vjeter ti do te me dashurosh mu patjeter

kapercej ty kaperceva veten dhe pertej vetes kaperceva un jeten im je skam pse ta fsheh ti je ajo qe kam me fjal qe jam ti e dez naten dhe dez diten do te poshtoj smuj te duroj

vetem un do te ndaloj nje tjeter ti ta duash do ta ndaloj fjalen te bukura te thuash un do ta ndaloj ooo enderra ime e vjeter ti do te me dashurosh mu patjeter
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)