Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenis Mazreku - Brenda Meje

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mjegull pa fund
Endrra pa rruge
Fshehur dhe une
Ne syte e ty

Shpirtin qe kam
me ty e ndaj
Une jam ti E ti je une
Pak edhe shume

Brenda meje ska me lot se mi ke thare
Brenda meje ska asgje qe se ke mare

Mirupafshim zemer
ti kupto nje femer
pesha e fatit tsaj
gjithmone I rendon

Mirupafshim zemer
ti kupto nje femer
frymen e fundit
rrahjen e fundit
ajo dashuron

shpresa e fundit
ne jete po me mban
nuk kam frike
per ty hapat si ndal
Brenda meje ska me lot
I ke marre
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)