Më mbaj mend (për 1 muaj)

Parashqevi Simaku - Se, Sa

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ti shkove ne mergim me le vetem dhe e dogje shpirtin tiiiiiim e sa shume me ke mungu ,,,, me fjal s'munem me e tregu se shume te duuuu 2 here o zemra ime pse me le e me le vet e per ta kuptu sa shume me ke lendu ,, n'venin tem veten me e v'nu ..e sa shume.......2 here
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)