Më mbaj mend (për 1 muaj)

AB-MC - Per Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ArifosSs:
Ty dua t'kem afer ty du tkem pran vetes une du gjithmon me ty ta bej kuptimin e jetes me ty ska asgje mbarim ti je ti shpirti te ndjej afer gjoksit tim e ndjej edhe naten qe ska mbarim ti erdh pran meje dhe tash je e vetmja femer qe me pushtove mua e qe mhyre thell ne zemer me ty asgje ska fund me ty ka veq fillim pa ty sjam askund je thell ne trupin tim.

Ref..
Per ty gjithqka do bej edhe akllin do ta thej per ty endrroj gjdo nat nje jete me ty me duket pak}2 here

Blendi:
Me mungon gjdo nat me mungon gjdo dit me mungon te kem afer ty o shpirt me mungon aroma e trupit tend me mungon qe te shoh ty ne gjdo vend ku je tash ti ku je tani pse sje afer meje qe te shoh ne dy ah sikur tisha une pran teje edhe ti sikur tishe afer meje ti je ti je engjulli im ti je drita e shpirtit tim gjithqka kisha jep veq me ta ni zonin e kryt tem me pushu en trup tonin edhe pse afer nuk te kam por e ndej sikur afer ty tkam i ndje prej trupit tim floket e tua e ndjej edhe zanin tend kur me thua te dua

ref..

per ty gjithqka do bej edhe akllin do ta thej per ty endrroj gjdo nat nje jete me ty me duket pak}2 here

Blendi:
Tani une jam me ty e koha ec veq per mu e ty te ardhmen bashk ne do ta kemi kufi ndashuri kurr sdo te kemi i yti jam dhe e imja je e per ty jam dhe ti per mua je gjithqka me ty bohet realitet tjeter kush nzemren time vend sdo te ket asniher ne dy skan me na nda gjethmon te lumtur kan me na pa kjo dashuri sdo te ket kurr mbarim sdo tket fund por veq fillim pran meje do te jesh dhe pran do te jam je larg por me mendje afer tkam nje rrug e gjat dyve na pret dhe kjo keng kujtim ka me na mbet.

Ref..

Per ty gjithqka do bej edhe akllin do ta thej per ty endrroj gjdo nat nje jete me ty me duket pak}2 here
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)