Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatma Zyberi - Doli Goca Në Penxhere

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Doli goca ne penxhere
Per me pa se kush po vjen
Po na vjen nji djal beqar
Zemren goces ja ka marr x2

Ref...x2
Oj oj oj lajle
Oj oj oj lajle
Kujtova se binte shi
Po ato ishin lotet e mi

Ndoshta jam dhe fukara
Jo nuk blihem me para
Mos ma ki moj me hile
Sa me deshe kurr s'ma the x2

Ref...x2
Oj oj oj lajle
Oj oj oj lajle
Kujtova se binte shi
Po ato ishin lotet e mi

...

Ref...x2
Oj oj oj lajle
Oj oj oj lajle
Kujtova se binte shi
Po ato ishin lotet e mi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)