Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - I Need A Lady

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
yeahh i'm kindda happy tonight ouuuuuu
I party I party over and over
Gbmc Noizy

Noizy:

Ejj jou G jom bo pak men jom bo pak si tap kshtu qe krejt qa jan ktu me u afru pak ma ngat kom diqka met kallxu po pasha zotin sun bertas sepse qika qe bohet fjal e kom bash permas
mthot qe si ti ska i them e vertet mthot po moj zemer po kto buzet origjinale i ke ehhhhh
Haa ku e patem fjalen kjo tironcja po lyp origjinalen
Dokna bash gangster vet prej anena origjin Dibran zemer made in ALBANIA
Po tshti me kesh haa a pot pelqen haa tash ta nguta femnen lal e preku ven pa ven.
Ktu aty endu jom jasht kontrolli mos luj me zjerm se un ta boj goli po don me dit se qysh e ka babushi ju afrova ma ngat i i thash ta hanksha gushen .


Ref x2
i need a lady to dance tonight
come baby girl stay by my side
if we'd be riding we'll ride all night
so follow me follow me

Gbmc:

Si don kur hi n club me dy femna per krahi syt kreit knej kur hin mren otr tavolina e rezervume
n'cep dikun terr shampanja vjen era gangster.
Femnat me veti po syt i kom tek ti . Ti bon magji Ti dokesh split
Trupi me kthesa
Veshun me tesha .une jom per ty bash qitu tek kthesa
Po ta thom se nuk tdu pa dashni je e mir jom i mir hajde gzuar nga nje dolli
Po te sho se si dridhesh po te sho se si sillesh .jouu efektin e bires. Perfekt jena bashk tjert let plasin qifti me i pashem ai plaseshashih kushdo qe gjelozon jon lidh me kampion.
Qka do qet ndodh gezuar shtetin ton

Ref x2
i need a lady dance night
i need a gone ....
so follow me follow me
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)