Më mbaj mend (për 1 muaj)

Presioni - Tba International

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
...................................................
Prej Bronxy ne Prishtin dergoj une porosin
Majeni nmend ket rim mos mu bon keshe spo nin
...................... u lidhem me portorik
Ket pun e bom praktik BLOODY ALBOZ koh anitk
Askush dost smun na nal befasi ju kemi dal
Ton jeni met si kali veq me ndue ka ni shal
Tash me pytje ju ngatrroni qysh sikur na ju dboni
Ju veten e mashtroni veq kot sa munoni
Prap shikoj se si me ju ......................
Talentin e mer guximi jo me zor kerka su gjind
Kto fjali juve...... se me rima t'sakatoj
Mentalisht une ty t'shkatrroj me Presion sehire dboj
Saher une jom permend edhe burrat kan lujt vend
Jo se ata jon trem po kan rrespekt per emrin tem
E ty ma ne fund tka met 1 pun t'shtetit me gjet
Me muzik kesh tut tret more bo diqka ti nket jet
...................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)