Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qendrim Lutfiu - Luaj S'ka Kufi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qdo hap do ta veshtroj,te afrohem afer jo sguxoj se vajz e lazdruar je ti,
OoO bejbe ti me ke hutuar u lodha duke tet veshtruar do marr guxim dhe dot them un ty:

refrain
Oo luaj bejbe
Oo dridhe belin,
kjo nate eshte per ne te dy, knaqu sonte ska kufi

Oo luaj bejbe,
knaqu sonte ti luaj ska kufi.

veshtir e kam por do provoj
se provokimet dot si duroj
nga nje vajze e lazdruar si ti
OoO bejbe ti me ke hutuar u lodha duke tet veshtruar do marr guxim dhe do te them un ty:

Oo luaj bejbe

Oo dridhe belin,
kjo nate eshte per ne te dy, knaqu sonte ska kufi

Oo luaj bejbe,
knaqu sonte ti (luaj ska kufi.)x2

OOoooooooooo,eeeeeeeee

luaj ska kufi

Oo luaj bejbe

Oo dridhe belin,
kjo nate eshte per ne te dy, knaqu sonte ska kufi

Oo luaj bejbe,
knaqu sonte ti luaj ska kufi.x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)