Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ex Unit - Mane N'men

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Yeahhh......
Le Le krej se ti harron a asht qashtu Driton

Qiky Dritoni po harro e di se kit kang e harron
Maje nmen se kime knu e jo mu iq me gru/

(ref)2..
E ku met dritoni ne t.b.a e jo me met ne double-g se T.B.A jan krejt me Family /
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)