Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avni Mula - Kënga Zjarr

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
U sul fashizmi i etur për shkatrrim
e ball përball' u ndesh në Shqipëri
por ne të bijtë e urrisë e të mjerimit
t'rrept kundër tij u hodhëm me furri...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)