Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ema Qazimi & Liliana Kondakçi - Zërat E Jetës

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I dëgjon zërat e dritës
shkrepëtinë agimi vetë
jeta qenka si fëmija,
të shikon në sy e qesh'
jeta qenka si fëmija,
jepi dorën që ta ngresh
Do t'vij vetë në jetë,
siç vjen shoku i vërtetë
bëhu shoku i jetës ti vetë ...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)