Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Regjepagiqi - Dikur

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
unë tërë jetën time e ndryshova nga cdo gjë pos teje u largova
andaj më vije rëndë të pranojë jam i lodhurë por vazhdojë me ty aaaaaaa
kur mendova uratë janë ndërtuar e pashë se është shumë leht për ti rrënuar
dhe më vije ti kujtojë dhe më vije të luftojë për ty dhe mbetemi natën unë edhe ti dy te huaj në një gjumë pa ëndërrim për ditë dhe mbetemi natën të kthyer nga dy nga dy mure përballë si të huaj te huaj dikur

unë mendova mes nesh se s'do të ketëkufi dikur dashuri dhe urrejtje u mblodhë në një dikur unë ende po besojë ne ty aaaaa

të pa kënaqurë ditën e presim shprehit e vjetra ,ndjenjat kur i mbysim edhe lotët kur i fshijë nuk e fshijë dot dashuriinë për ty aaaaaa

dhe mbetemi naten une edhe ti dy te huaj ne nje gjume pa endrrim per dite dhe mbtemi naten te kthyer nga dy nga dy mure perball si te huaj te huaj dikur
unë mendova mes nesh se nuk do të ketë kufi dikur dashuri dhe urrejtje u mblodhën ne nje dikur une ende besoj ne dikur

unë mendova mes nesh se nuk do të ketë kufi dikur dashuri dhe urrejtje u mblodhën ne nje dikur une ende besoj ne ty

edhe lotët kur i fshijë nuk e fshijë dot dashurinë per ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)