Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hamez Llapqeva & Sami Gashi - Ç'ke Bylbyl

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O qke bylbyl qe tu kan zbardh floioket
more qke bylbyl o qe tu kan zbardh floioket

o nat e dit more tuj kja shoioket
more nat e diti o vlla tuj kja shoioket

o qke bylbyl qe tu kan zbardh syt e
more qke bylbyl o qe tu kan shtjerr syt

o nat e dit more tuj kja te rit i te
more nate e dit oo o vlla tuj kja trit e
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)