Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastriot Tusha - Vitet Ikin Tutje

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mora kitaren shoke
dhe nisa kengen time,
ta pime kete gote
me shoket dhe shoqerine

Se vitet ikin tutje
Dhe ikin nje nga nje
Se vajzat behen plaka
Rinia jo nuk vjen me

Rroku rrokullisni kadet
beni qejfin tamam
Se qejfi eshte i embel
Nuk blihet moj me para
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)