Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amarda - Dashuri Vrastare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(2x)
keshtu po me vret
dashuria per ty esht nje loj
ti me fyen dhe un e pranoj
me nuk mund te duroj.

(2x)
nje tjetr sot e ke
lumturin ja fal asaj
para zotit me beso je me faaaat.

(2x)
ti vret pa meshir ndjenjat e mia
sot po mbaron kjo dashuria
vret dhe pendim nuk ndjen fare
ke dashuri vrastare

(2x)
me mir me harro
kjo qe po te them esht e vertet
shans te dyt per ty nuk do te ket
me harro ti per jet

(2x)
ti nuk e kupton
ka nje zot qe na gjykon
me beso kjo zemer jo ste pranon

(2x)
ti vret pa meshir ndjenjat e mia
sot po mbaron kjo dashuria
vret dhe pendim nuk ndjen fare
ke dashuri vrastare
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)