Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Nuk E Kupton

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa larg na shkuam dhe per asgje nuk menduam
e ku na mbeti ajo dashuri

2xDigjem pervlohem se te dua shum diten mendohem naten rri pa gjum

2xAfer kur me mban ti nuk me shiqon zerin ma degjon por nuk e kupton

Sa larg na shkuam dhe per asgje nuk menduam
e ku na mbeti ajo dashuri

2xDigjem pervlohem se te dua shum diten mendohem naten rri pa gjum
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)