Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Fryn Murlani Me Stuhi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Fryn murlani me stuhi
qielli bubullonte

me flamurin kuq e zi
Skenderbeu luftonte

Eeeeeee trim o skenderbe
opaa oooooo krenari shqiptarve

Me shliru atdheun
nluft je nis mai pari X2

Dyzet trima si shqiponja
Kaluen malit e shkojne

Bashk me trimin Skenderbeu
atdheun ta shlirojne

Eeeeeee trim o skenderbe
opaa oooooo krenari shqiptarve

Me shliru atdheun
nluft je nis mai pari X2

-Ku jeni nis o burra?!
-Vendin ta shlirojme
-Qe besa do tvi edhe une me ju se kshtu ma sun duroj

......I don't know this part I'm so sorry./PROUD TO BE ALBANIAN
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)