Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selvete Bajrami - Per Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Per ty per ty
Me qan zemra sot
Si nje hije ne syte e mi
Ti me je ba lot

E shikoj oren e dores
Qe ma ke dhuru
Ne nje vend qendrojne akrepat
Qysh kur ti ke shku

Ref...
Asnje nate asnje dite
Gezim nuk pat per mu
Qaj per ty o shpirti im
Se me ke harru

Per ty per ty
Ne pike te hallit rashe
Ecin muajt shkuan vitet
E me s'te pashe

E shikoj oren e dores
Qe ma ke dhuru
Ne nje vend qendrojne akrepat
Qysh kur ti ke shku

Ref...
Asnje nate asnje dite
Gezim nuk pat per mu
Qaj per ty o shpirti im
Se me ke harru

...

Ref...
Asnje nate asnje dite
Gezim nuk pat per mu
Qaj per ty o shpirti im
Se me ke harru
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)