Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cannibalz - Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ref: zemer ti je pa mu e un jam pa ty me le ne vetmi dhe me lot ne sy
edhe un per ty gjithmon kom jetu
po zoti keshtu deshti me na largu

pom kujtohet gjithmon bashk jemi kon me na hi dikush n'mes nuk e kemi lon per ty jom kon mbret eti per mu bretresh hala m'shfaqet ftyra jote e omel tu kesh. u bo shum koh po smuj met harru sdi qysh me ta shpreh po shum je tum mungu
pa ty as diten ediellit sjom tue pa pa ty shum kom duru sdi a duroj hala
mke lon ne vetmi e nsy mke lon lot kerkush nuk e din qysh po nina sot
per ty un kom jetu pa ty sdi qa boj
nuk je nket bot ket kang po ta kushtoj
zemer pa ty mo sun po duroj
te varri qdo dit lule pot dhuroj
e po bertas me zo pse kjo me ndodh
sdi qa boj pa ty prej ksaj jete jom lodh

ref:ref: zemer ti je pa mu e un jam pa ty me le ne vetmi dhe me lot ne sy
edhe un per ty gjithmon kom jetu
po zoti keshtu deshti me na largu

je kon lule per mu ke bo pjes nmzemren tem fakt qe stkom ngat e ky fakt pom dhem
per ty un kom jetu e ti ke jetu per mu kurr me fjal sta kom pershkru sa shum te du
e kqyri fotografin kur bashk jemi kon ke bo pjes ntjeter planet nplanetin ton
tash nuk je kto vargje po ti kushtoj ti je kon jeta jem pa ty sun jetoj
qdo dit per ty mendoj i permallushem
sikur me ty tash mo e sjom i gzushem po kshtu deshti zoti me na largu
tash jom pa ty e ti je pa ty
pa ty mo jeta spo vazhdon nashta i nin kto fjal qe shum pom mungon
nboten tjeter apet bashk kem mu kon se zemer pa ty jeta koka shum e ron

ref:ref: zemer ti je pa mu e un jam pa ty me le ne vetmi dhe me lot ne sy
edhe un per ty gjithmon kom jetu
po zoti keshtu deshti me na largu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)