Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rascom - On Top

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kur Erdha Nuk Um Pat
Ka Erdha Mos Me Zgat
Sti Njof Kufijt E Se Di Sa Je I Gat

Pe Nihh Pak Shpejt Po Besoj Qe Jom I Kjart
Qel E Mshel Syt Ke Me Pa Veten
Rahtt Ejj....

Qiky Flow Osht I Perzin Me Shpejtsi...
Jom I Musht Nikotin Qka U Bo
Nuk E Di Men...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)