Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Nuse Tash Je Nis

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ndali qik ato lot nuse tash je nis
qysh si kajshe qe motmot ditet e vajzeris 2x

kur je nis me dal prej shpije kur je dal ne der. skish mindil as qosh shamije lotet me ti ter..

fjalt e babes tuj dridh zanin o tkan met ne vesh dije mir emnin nusnis,mujsh hajde ma shpesh...

shpija burrit don hyzmet kajde mos mej cit tja zdritsh ftyren vetes bijo e shpis ku je rrit...

kur je nis me dal prej shpije kur je dal ne der,skish mindil as qosh shamije lotet me ti ter...

fjalt e babes tuj dridh zanin o tkan met ne vesh dije mir emnin nusnis,mujsh hajde ma shpesh...

kur je nis me dal prej shpije kur je dal ne der,skish mindil as qosh shamije lotet me ti ter.

fjalt e babes tuj dridh zanin oo tkan met ne vesh dije mir emnin nusnis,mujsh hajde ma shpesh...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)