Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adea Pula - Ishte S'ishte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
seq me neve rrisnin qunat pa kontrroll para se te nis mesimi aty ne korridor para se te nis mesimi aty ne korridor flasin e perflasin neve tgjith na ngasin se kush ke e don meson sileksion se kush ke e don meson sileksion

ishte s ishte ishte s ishte ishte apo s ishte thon se diqka aty kishte se askush sdo fliste ishte s ishte ishte s ishte ishte apo s ishte thon se diqka aty kishte se askush sdo fliste

ter ato qe shtihen veshet mi shurdhonj a jan te verteta tgjitha ato qe thon a jan te verteta tgjitha ato qe thon po nje djal nje vajze ne nje klas kan shoqeri thon se sish vetem miqsi por ish vetem simpati thon se sish vetem miqsi por ish vetem simpati

ishte s ishte ishte s ishte ishte apo sishte thon se diqka aty kishte se askush sdo fliste ishte s ishte ishte apo sishte thon se diqka aty kishte se askush s do fliste ishte sishte ishte sishte ishte apo sishte thon se diqka aty kishte se askush sdo fliste ishte sishte ishte sishte ishte apo sishte thon se diqka aty kishte se askush sdo fliste
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)