Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zanfina - Do Te Jem E Jotja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dashuria jonë është perfekt
Nuk ka dit që s'të thërras e smë thërret Vetëm 1 minut ty mos met pas ngat
Disponimi im për atë ditë e patë

Dashuria jonë është sikur n'film
Perveq zemres time askush nuk e din
Që të jem me ty e t'knaqem krejt
Smë mjafton 1 javë e besa as 1 vjet

(Ref)
Do të jem e jotja ditë e natë
Mos ke dert lirisht fle rehat
Trupin tënd do ta nxej si prush
Perveq dores time s'do te prek askush

Ti me thu eja t'shoh 1 her
Fjalen prej gojes gjithmon po ma merr
Ti e din që un pa ty jom si pa krah
Nuk me kalon dita 5-6her pa t'pa

Dashuria jonë është sikur n'film
Perveq zemres time askush nuk e din
Që të jem me ty e t'knaqem krejt
Sme mjafton 1 javë e besa as 1 vjet

(2X)
Do të jem e jotja ditë e natë
Mos ke dert lirisht fle rehat
Trupin tënd do ta nxej si prush
Perveq dores time s'do te prek askush

Do të jem e jotja....
Do të jem e jotja....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)