Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amarda Arkaxhiu - Thashethemi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
a e dini miqte e mi te gjith kemi nje problem ju do thoni kush e shte ky emrin e ka thashethem.thashethemi vesh me vesh fillin llafit ku tia gjesh po doli fjala prej goje po ta majti shko ndaloje.
ref....
thashethemi thashethemi ktu e lom e ktu ta themi.thashethemet buz me buz zgjatet llafi si terkuz.thashethemet thashethemet vec kjo fjala hap probleme.thashethemet pa hesap llafe, llaf sma len rehat.
strofa...
thashethemet dit e nat nuk i len njerzit rehat , del ne rrug e hyn ne shtrat po i ndan burrat nga grat,eeeee thashethemet shkojn e vijn tu i bo tjetrit biografin per ministra sekretare , milionera pa shkoll fare.
ref 1x
blla blla blla vetem llafe llafe llafe...
ref......thashethemi thashethemi ktu e lom e ktu ta themi.thashethemi buz me buz zgjatet llafi si terkuz.thashethemet thashethemet vec kjo fjala hap probleme.thashethemet pa hesap llafe,llaf sna len rehat.pra ju themi o milet gjithkush shikoje tymin e vet se po pat oxhakn e huj ju zen bloza ne shpi tuj.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)