Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viki (Violeta Lulgjuraj) - Pina Viski

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pina wiski o me coca cola
po hyjn ne valle o vajzat belholla
e mele wiska armani disela
ne malesi moj nan krejt jan ba kullera

Qysh na qenka nan moj ky gurbet
here i idhet e here si sherbet
kur po vjen o i lumi vikend
ne diskoteke shkojm e kallim krejt

Na shkoj jeta veq tuj punu
mezi presin ne muzik me shku
kur vjen koha per me ardh ne shtepi
vijm me kerra nan te tipit te ri

2x
Pina wiski o me coca cola
po hyjn ne valle o vajzat belholla
e mele wiska armani disela
ne malesi moj nan krejt jan ba kullera
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)