Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Në Ballkon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mahmuti...
Ne ballkon o
Ta pash shtatin
Ishe tuj
Çellou sahatin x2

Shyhreti...
Un sahatin
E çellova
Ti me vete
Un s'te kallzova x2

Mahmuti...
Kur te thash
Me dal ne baçe
Dy pik loti
T'ran per façe x2

Shyhreti...
Baba e nona
M'çellun ngate
Lot me piken
Mbi sahate x2

...

Mahmuti...
S'kisha dasht moj
Couc ma shume
N'vend t'sahatit
T'isha une x2

Shyhreti...
Mos em fol djal
Per sahatin
Se na vet do
Ta gjejm vaktin x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)