Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Berisha - Du Me T’marr

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Erdhe Nje Dit Ne Pranver
At Dit Binte Shi ,S`harrohet Kjo Lul Me Er Qe Me Solle Ti .

Solle Fatin Me Kandell .Mer Syt Me Ke Ndez Qe te Strehim Nen Ambrell Sikur Drit Qe Ben Ves..

Ref:
Du . Du Met Marr Pasha Besen Do Mem Kall .. Sa T`kam Hall Aq Kam Mall Me Dhe Flak M`fute Ne Zjarr.

Gjumin Gjumin Kurr Se Zotrojj Gjithkah Te Kerkojj , Dhe Kjo Zemer Me ShqetSoj Sikur Ora Cingerroj .

Kur Me Sy Un e Shikoj Mendjen M`Avulloj . Hajde Te Pim Pak Fermet Kjo DAshnija Ka Lezet

Ref:
Du . Du Met Marr Pasha Besen Do Mem Kall .. Sa T`kam Hall Aq Kam Mall Me Dhe Flak M`fute Ne Zjarr.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)