Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Rrushe Mori Rrushe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Oooh!
Rrushe mori rrushe
rushe n'kali tbardhe
vjen jarani ty met marre
hajde hajde
vjen jarani ty met marre

Oooh!
Rrushe mori rrushe
rushe n'kali t'zi
vjen jarani me t'pa ty e
hajde hajde
vjen jarani me t'pa ty e

Oooh!
Rrushe mori rrushe
rushe dil n'qarshije
vjen jarani me t'pa ty e
hajde hajde
vjen jarani me t'pa ty e

Oooh!
Rrushe mori rushe
rushe dil n'sokake
se na plase zemren n'barke
hajde hajde
se na plase zemren n'barke
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)