Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Me Vjen Mall Per Tepelene

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me vjen mall moj me vjen mall
me vjen mall per tepelene
ooo me vjen mall per tepelene
per vendin moj ku kam lere

Per vendin moj ku kam lere
ku rriten djemte me fene
ooo ku rriten djemte me fene
vajza yje perhere gjen

Me vjen mall moj me vjen mall
me vjen mall per vendin tim
ooo me vjen mall per vendin tim
ku vjen era trendeline

Llafe di per historine
per kalane e per Aline
ooo per kalane e per Aline
Tafil Kush mustaqezine
ooo Tafil Kush mustaqezine
e per Selam Salarine
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)