Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti - Mbreti Pa Mbreteri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me genjeshtra ti me mbulon,
Me pelqen te besoj.
Je per mua gjithqka ne bot,
me mashtrime mbuushe jeten time plot,
nuk le vend per dashuri,
ndaj largohu nga mua ti

Kot me lutesh nuk e kupton,
midis nesh po mbaron,
kjo perall qe ska kuptim,
me trajtove sikur un te jem femij
nuk le vend per dashuri
ndaj largohu nga mua ti..

ref(2)
Nuk e kupton se jeta seshtë nje dit. nuk e kupton se qdo te thot dashuri,ti do te ngelesh mbret i pa mbreteri.ishte se qna ishte
ishe ishe ti

Kot me lumidis nesh po mbaron,tesh nuk e kupton,kjo perall qe ska kuptim,me trajtove sikur un te jem femij nuk le vend per dashuri ndaj largohu nga mua ti..

ref(4)
Nuk e kupton se jeta seshtë nje dit. nuk e kupton se qdo te thot dashuri,ti do te ngelesh mbret i pa mbreteri.ishte se qna ishte
ishe ishe ti
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)