Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eduart Jubani - O Moj Ti Me Syte E Zi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
o moj ti me syt e zi
perse ke hipur ne cati
para se te shohesh
ndonje mi
sepse don te te
kape nje njeri.

o moj ti me syt e zi
mi jep ato ferra
qe te shkoj te dera
e te te shoh ty nga penxherja.

o moj ti me syt e zi
ma jep ate ferre
qe te te mbroj nga ajo dere
qe don te te marre per perhere
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)