Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Shamija E Beqarit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
e laje ti moj goce laje
e shamine e beqarit e
e shtrydhe ti moj goce shtrydhe
e shamine e beqarit e
e digje digje digje ti mor'cuno
e shamine e beqarit e
e digje more cuno digje digje digje
shamine gjynahqarit e
shkrumoje ti mre'cuno shkrumoje
e shamine e beqarit e
shamine e gjynahqarit e
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)