Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kripmjaltezat - Kolazh

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kolazh me muzikën e filmave: “Balonat”, “Lumë drite”, “Partizani i vogël Velo”, “Tomka dhe shkoët e tij” dhe “Beni ecën vetë”.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)