Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Ali Pasha - C'u Nisa Nga Drashovica

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O ç'u nise more nga Drashovica
E lule more Selam lule
E ç'u nise more nga Drashovica
E Selam labi, labi hajde trim o lule

E me treqind e ca more komita
E lule more Selam lule
O me treqind e ca more komita
O Selam labi, labi hajde trim o lule

E ç'bëre poshtë hajde mor nga Babica
E lule more Selam lule
E ç'bëre poshtë hajde nga Babica
O Selam labi, labi hajde trim o lule

E ç'e zure topin more nga gryka
E lule more Selam lule
E ç'e zure topin more nga gryka
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)