Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Ali Pasha - Nene Do Marr Nje Udhe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
nene moj do marr nje udhe moj nena ime epo do kaloj malet me gure moj nena ime 2x

nuse pse kaq larg me shpute moj nena ime epo do me marri malli shume moj nena ime 2x

nene moj qe me dhe gjine moj nena ime epo valle a do ma shohesh syne moj nena ime 2x

pike e lotit kur te bjere moj nena ime epo haber nga une do te sjelle moj nena ime 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)