Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Altin Sulku - 25 Gersheta

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
moj laj le moj lule e sa e mira moj qe me je.
moj laj le moj lule e sa e mira moj qe me je.
o 25 gersheta ti numerova pa fjeta
o 25 gersheta ti numerova pa fjeta
ti s mi numerove dot more djale borzilok
ti s mi numerve dot more djale o borzilok.
moj laj le moj lule e sa e mira moj qe me je (refreni 2)
a mos je yll a mos je hene, mos je molle per tu ngrene
a mos je yll a mos je hene, mos je molle per tu ngrene
embelsove tere dynjane, je vec per nene dhe babane
embelsove tere dynjane, je vec per nene dhe babane
moj laj le moj lule e sa e mira moj qe me je
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)