Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena - Shoqe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
shoqe çdo nje mollois
shoqe prit moj motra ik
sa zet naten e gremise
nje fjale gjuni po na ik 2×

Ref.
Shoqe Shoqe
shoqe se çme dal dollise
shoqe shoqe
plas e dere e femise 2×

si bilbilat rane ere
shoqe prit moj motra nik
ne bardhes e penxheres
me shikoni moj motra nik 2×

Ref.
Shoqe Shoqe
shoqe se çme dal dollise
shoqe shoqe
plas e dere e femise 2×

me rrembese teleruse
shoqe prit moj motra ik
guri burre ne fut ne fut
si thelleze gjinteb mun

Ref.
Shoqe Shoqe
shoqe se çme dal dollise
shoqe shoqe
plas e dere e femise 2×

me kemben dy edhe fjale
shoqen prit moj motra ik
hipen te vite te marr
te tjere dua nje fjale 2×

Ref.
Shoqe Shoqe
shoqe se çme dal dollise
shoqe shoqe
plas e dere e femise 2×
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)